Arco Iris - czwarty etap W budowie i sprzedaży.

We wrześniu 2012 roku rozpoczęliśmy budowę pierwszego etapu kameralnego osiedla Arco Iris w Mierzynie. Inwestycja obejmowała budowę jednego budynku jednorodzinnego w zabudowie szeregowej - 5 segmentów. Inwestycja została przekazana do użytku i sprzedaży we wrześniu 2013 roku, natomiast do końca pierwszego kwartału 2014 roku wszystkie segmenty zostały sprzedane.

W maju 2014 roku rozpoczęliśmy budowę drugiego etapu osiedla, na który składa się budynek jednorodzinny dwulokalowy w zabudowie szeregowej 11-to segmentowej. W 11-segmentowym budynku znajdują się 22 mieszkania o powierzchni użytkowej od 75 do 100m2. Istnieje również możliwość kupna całego segmentu (dwóch mieszkań) i adaptacja na jeden lokal o powierzchni łącznej nawet do 178m2.

W IV kwartale 2017r. rozpoczęliśmy kolejny – III etap budowy budynku jednorodzinnego dwulokalowego w zabudowie szeregowej 4 segmentowej,  położonego w doskonałej lokalizacji Mierzyna przy ul. Tęczowej. Nasza oferta, to wyjątkowa architektura, najwyższa jakość wykonania oraz niezależne mieszkania. Każdy z segmentów to dwa lokale z samodzielnym wejściem i miejscem postojowym – parter z ogródkiem oraz piętro z poddaszem i dużym tarasem. Mieszkańcy mają możliwość zakupu lub najmu garażu jednostanowiskowego.

W lipcu 2019 rozpoczęlismy V etap budowy budynku jednorodzinnego dwulokalowego w zabudowie szeregowej 3 segmentowej,  położonego w doskonałej lokalizacji Mierzyna przy ul. Tęczowej. Nasza oferta, to wyjątkowa architektura, najwyższa jakość wykonania oraz niezależne mieszkania. Każdy z segmentów to dwa lokale z samodzielnym wejściem i miejscem postojowym – parter z ogródkiem oraz piętro z poddaszem i dużym tarasem.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Informacje o osiedlu Opis budynków Znajdź mieszkanie


Informacje zawarte na stronie internetowej są jedynie poglądowe, nie stanowią oferty w myśl przepisów prawa.

Pokaż Osiedle Arco Iris - Mierzyn ul. Tęczowa na większej mapie

Inwestor
Domy w Mierzynie, Inwestor - Eco Ing
Projektant
Domy w Mierzynie, Projektant - Ordo Projekt
Generalny wykonawca
Domy w Mierzynie, Generalny wykonawca - Budbor